ARSLANLAR GIDA

Dünya lezzetlerini Alanya ile tanıştırmayı misyon edindik...

Dünya markaları
Sizin için
Toplandı !

2001 yılında Alanya’da kurulan Arslanlar Gıda, bugün yiyecek ve içecek sektöründe ithal gıda ürünleri konusunda Türkiye’nin öncü firmalarının bayiliğini yapmaktadır.Yirmi ülkeden sektörlerinin dünya lideri olan 70 firmanın 1000’in üzerinde ürününü bünyesinde bulundurarak Alanya genelinde dağıtımını yapmaktadır.

Dünya mutfaklarını Alanya’da en kapsamlı şekilde temsil eden firma Arslanlar Gıda'dır. Geliştirdiği portföy ile Tex-Mex, İtalyan, Japon, Çin, Hint, Tayland, Fransız ve diğer dünya mutfaklarında kullanılan yaklaşık 1000’in üzerinde ürünü sizlere sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği, gıda güvenliği, kalite, insan sağlığı ve mutlu müşteri ilişkilerini ilke edinmiştir. yeni mutfak trendlerini sizlerle tanıştıran Arslanlar Gıda, ürün portföyünü geliştirmeye devam edecektir.

Arslanlar Gıda 24 ülkeden 70 ayrı firmanın Alanya temsilcisidir. Bünyesinde bulunan her marka kendi alanında dünya lideridir. Gıda sektöründeki yeni akımların takipçisi olan Arslanlar Gıda, dünya lezzetlerini Alanya ile tanıştırmayı misyon edinmiştir. Dünya çapında profesyonel aşçıların ilk tercihi olan bu markalar, ürün kalitesinin de garantisidir.

MARKALAR

İLETİŞİM

Spor Caddesi, Hacıkadiroğlu Sokak Sahil Apartmanı Altı. No:3. (Hal Arkası), Alanya

+90 242 522 4644
+90 242 522 1353
+90 242 522 4806 (FAX)

info@arslanlargida.com.tr
www.arslanlargida.com.tr

TOP