knorr-1-2-3-soyali-yemek-harci-3-kg-50202206

Knorr 1-2-3 Soyalı Yemek Harcı 3 kg

Knorr 1-2-3 Soyalı Yemek Harcı daha ekonomik reçeteler hazırlamanıza yardımcı olurken, özel baharat karışımı ve domates tozu içeriğiyle de yemeğe lezzet katar.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

3 Kg

Hazırlanışı

Malzemeyi ve suyu koyduktan sonra yemeklerinize Soyalı Yemek harcı’nı ilave ediniz. Salça ve hiçbir lezzetlendirici kullanılmadığı zaman 1-1,5 L su icin 90 g kullanılması yeterlidir. Su miktarı kullanılacak yemege göre ayarlanır. Yemek çeşidine göre lezzeti arttırmak amacıyla istenilen miktarda kıyma eklenebilir. Tuz eklemeden önce yemeğinizin tadına mutlaka bakınız.

Besin öğeleri tablosunun referans tarifi:
Şefin önerisi: Patlıcan Musakka
Malzemeler:
• 90 g soyalı yemek harcı
• 1 Litre su
• 400 gram patlıcan
• Sıvı yag (kızartmak icin)
Yapılışı: Patlıcanları kızgın yağda kızartın ve bir fırın tepsisine alın. Soğuk suyun içine Knorr Soyalı Yemek Harcını koyup kaynatın ve patlıcanların üzerine döküp önceden 180 dereceye ısıtılmış fırında 15 dakika pişirin.

Koli İçi Adet

3 kg x 3

Porsiyon

Bir paket ile 33.3 kg yemek harcı hazırlanabilir.

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Ürün Özellikleri

Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Koruyucu içermez. Ben Mari’ye dayanıklıdır.

Faydalar

Knorr 1-2-3 Soyalı Yemek Harcı daha ekonomik reçeteler hazırlamanıza yardımcı olurken, özel baharat karışımı ve domates tozu içeriğiyle de yemeğe lezzet katar. Knorr 1-2-3 Soyalı Yemek Harcı ile hazırladığınız yemekler fırın, ızgara, kızartma gibi tüm pişirme şekilleriyle kullanılabilir. Geleneksel yemek pişirme yöntemlerine uygundur.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Soya, buğday. İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, kereviz, badem, fındık ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

9 ay

İçindekiler

Tekstüre soya granülü (%37), buğday unu, iyotlu tuz, domates tozu, mısır nişastası, kurutulmuş soğan, şeker, paprika ekstraktı, kurutulmuş öğütülmüş soğan, bitkisel hurma yağı, aroma arttırıcı (monosodyum glutamat), sirke tozu, aroma vericiler, karabiber.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 380.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 90.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 8.00 g – g
  Doymuş Yağ 0.80 g – g
  Karbonhidrat 45.00 g – g
  Şeker 15.00 g – g
  Lif 1.0 g – g
  Protein 15.00 g – g
  Sodyum 26.00 g – g
TOP