knorr-chef-s-sebzeli-cesni-1-kg-50223415

Knorr Chef’s Sebzeli Çeşni 1 kg

MSG eklenmemiştir. Tuzu azaltılmıştır. Bütün yemeklerinize dengeli bir temel oluşturur. Farklı kullanım alanlarına uygundur; tencere ve fırın yemekleri, çorba, garnitür, soslar ve marinasyon. Baskın bir tat ve koku bırakmaz.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

Eurocontainer

Hazırlanışı

Malzemeleri koyduktan sonra Chef’s Sebzeli Çeşni’yi ekleyiniz. Tuz eklemeden önce yemeğiniz tadına mutlaka bakınız. Sebzeli çeşniyi yağda kavurmayınız. 1 L su için 20 g çeşni yeterlidir.

Koli İçi Adet

1 kg x 6

Porsiyon

1 L suda 20 g çeşni.

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Faydalar

Sebze, garnitür ve diğer yemeklerinizde yemeğe serperek kullanabilirsiniz. Çorba, garnitür, sos, marinasyon tava yemekleri gibi ve daha fazla kullanım alanı ve reçete için ufs.com’u ziyaret ediniz. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Kereviz. İz miktarda buğday, süt ve süt ürünleri, yumurta, hardal, soya, çam fıstığı, fındık, badem ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

18 ay

İçindekiler

İyotlu tuz, patates nişastası, maltodekstrin, şeker, maya özütü, kurutulmuş ve öğütülmüş sebzeler ve kök sebzeler (%3,6) (kereviz, pırasa, domates, havuç), kurutulmuş soğan (%2), bitkisel hurma yağı, aroma vericiler, sebze suyu konsantreleri (kereviz, havuç, pırasa, soğan), kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, zerdeçal, kurutulmuş öğütülmüş soğan, maydanoz, kurutulmuş öğütülmüş defne, karabiber özütü.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 20.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 5.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 0.04 g – g
  Doymuş Yağ 0.020 g – g
  Karbonhidrat 1.00 g – g
  Şeker 0.20 g – g
  Lif 0.0 g – g
  Protein 0.10 g – g
  Sodyum 0.24 g – g

  8400kj/2000kcal

TOP