knorr-citir-kaplama-harci-3-kg-50202024

Knorr Çıtır Kaplama Harcı 3 kg

Sürdürülebilir tarım ile yetiştirilmiş patateslerden üretilmiştir

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

3 Kg

Hazırlanışı

1000 g Çıtır Kaplama Harcı karışımının üzerine 1,7 L soğuk su ilave edin ve karıştırarak sos karışımını elde edin. Tavuk bagetleri önce hazırladığınız bu sosa batırın ardından paketin geri kalanındaki (2000 g) toz Çıtır Kaplama Harcı’na bulayıp 170°C yağda kızartın.

Koli İçi Adet

3 kg x 3

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayın.

Ürün Özellikleri

Yumurta kullanımı gerektirmez. Yaklaşık 30 kg baget kaplar. Benmariye dayanıklıdır. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Faydalar

Knorr Çıtır Kaplama Harcı’nın baharatlar ile lezzetlendirilmiş özel reçetesi ile dışı çıtır çıtır kaplanmış, içi yumuşak tavuklar hazırlayabilirsiniz. Dökülme yapmadan tam kaplar.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Buğday. İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, kereviz, badem, fındık ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

18 ay

İçindekiler

Buğday unu, pirinç unu, iyotlu tuz, pudra şekeri, aroma arttırıcı (monosodyum glutamat), mısır nişastası, maltodekstrin, kabartıcı (sodyum bikarbonat ve sodyum asit pirofosfat), kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, bitkisel hurma yağı, maya özütü, sirke tozu, karabiber, tatlı kırmızı biber özütü, aroma verici, zerdeçal.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 740.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 180.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 9.00 g – g
  Doymuş Yağ 2.50 g – g
  Karbonhidrat 7.00 g – g
  Şeker 0.40 g – g
  Lif 0.2 g – g
  Protein 16.00 g – g
  Sodyum 0.35 g – g
TOP