knorr-koefte-harci-3-kg-50202049

Knorr Köfte Harcı 3 kg

Knorr Köfte Harcı ile her seferinde aradığınız lezzette, ağızda dağılan, içi sulu köfteler hazırlayabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

Poşet

Hazırlanışı

3000 g Knorr Köfte Harcını, 5700 ml soğuk su ile karıştırınız ve 1-2 dakika bekletiniz. 35,7 kg orta yağlı dana kıyma ilave ederek köfte hamurunu hazırlayınız. Knorr Köfte Harcı ile hazırlanmış köftelerinizi; ızgarada, hamburgerde, fırında, tavada ve sulu yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koli İçi Adet

3 kg x 3

Porsiyon

Yaklaşık 36 kg kıyma ile kullanılabilir.

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayın.

Ürün Özellikleri

Fırında pişirmeye uygundur. Benmariye dayanıklıdır. Monosodyum Glutamat eklenmemiştir. Renklendirici içermez. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Faydalar

Knorr Köfte Harcı ile her seferinde aradığınız lezzette, ağızda dağılan, içi sulu köfteler hazırlayabilirsiniz. Her seferinde arzu ettiğiniz aynı lezzeti sunabilme imkanı tanır. İçeriğindeki özel galeta unu su kaybını engeller. Dengeli baharat oranına sahiptir. Dilediğiniz kadar baharat ekleyip farklı lezzetler yakalayabilirsiniz. İçeriğinde yumurta yoktur, yumurtadan kaynaklanan bozulma riskini ortadan kaldırır.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Buğday. İz miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, çam fıstığı, kereviz, badem, fındık ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

18 ay

İçindekiler

Galeta unu (buğday unu, tuz, maya), kurutulmuş öğütülmüş soğan, buğday unu, iyotlu tuz, karabiber, kırmızı pul biber, kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, kimyon, bitkisel hurma yağı, maya özütü, şeker, yenibahar, kekik.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 1,200.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 290.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 24.00 g – g
  Doymuş Yağ 9.00 g – g
  Karbonhidrat 4.00 g – g
  Şeker 0.80 g – g
  Lif 0.4 g – g
  Protein 12.00 g – g
  Sodyum 0.35 g – g

  8400kj/2000kcal

TOP