knorr-mise-en-place-pesto-340-g-50202089

Knorr Mise En Place Pesto 340 g

Bulunması zor olan ve her zaman aynı lezzeti vermeyen otlar, Knorr Mise en Place ile yıl boyu elinizin altında. Yıkama, kesme, hazırlama, saklama derdini ortadan kaldırır.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

340 G

Hazırlanışı

Otların tat ve kokularını koruyan özel bir teknik ile hazırlanmıştır. Yemek sosları, deniz mahsulleri, tavuk, hindi, dana ve kuzu yemekleri ve salatalar için idealdir. Ayrıca her türlü soğuk sos hazırlamada kullanılabilir. Konsantre bir üründür, yemeklerinize dilediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Yemeğinizin tadını kontrol edip, tuz ekleyiniz.

Koli İçi Adet

340 g x 2

Porsiyon

340 gram

Saklama Koşulları

Açtıktan sonra soğuk ortamda muhafaza ediniz (ortalama +5 C).

Ürün Özellikleri

Menşe: İsviçre. Bahçeden toplanan taze otlar, fabrikalarımızda 24 saat bitkisel yağ içinde hiçbir katkı maddesi kullanılmadan dinlendirilir. Kokusu ve lezzeti yağda daha da açığa çıkan otlar, daha sonra püre haline getirilir. Bu üretim sistemi sayesinde mis kokulu otlar, tazeleri kadar lezzetli olarak sofralarda yerini alır. – Knorr Mise en Place, hiçbir şekilde doğal olmayan koruyucu, tatlandırıcı, lezzetlendirici veya yapay renklendirici içermez. Otlar bahçede nasılsa, ambalajında da aynı doğallıkta mutfaklara sunulur. – Yemek pişirme sürecinin her safhasında ilave edilebilir. – Kullanım alanı çok geniştir. Çorbala

Faydalar

Bulunması zor olan ve her zaman aynı lezzeti vermeyen otlar, Knorr Mise en Place ile yıl boyu elinizin altında. – Yıkama, kesme, hazırlama, saklama derdini ortadan kaldırır. – Yağ bazlı olduğu için sotelemenin başlangıcı dahil pişirmenin her aşamasında kullanılabilir. – Her an yoğun aroma, tat ve iri parçacıklı görünümünü korur. Çorbalar, sıcak ve soğuk soslar, makarna gibi tatlı olmayan her türlü uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. – Marinasyon malzemesi olarak etleri farklı tatlarla buluşturur. – Kolay sürümü sayesinde sandviç ve kanepelerde kullanılabilir.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Çam fıstığı.

Raf Ömrü

12 ay

İçindekiler

Bitkisel ayçiçek yağı (%32), fesleğen (%22), zeytinyağı (%14), çam fıstığı (%8), tuz, aroma arttırıcı (monosodyum glutamat), sarımsak (%4,5), bitkisel kanola yağı (tam hidrojenize) (%3), şeker, kıvam arttırıcı (kalsiyum klorür).

Besin Değerleri

Tuz(g): 8,4
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 2,200.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 550.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 55.00 g – g
  Doymuş Yağ 10.00 g – g
  Karbonhidrat 7.00 g – g
  Şeker 6.00 g – g
  Lif 1.0 g – g
  Protein 5.00 g – g
  Sodyum – g – g
TOP