knorr-pane-harci-900-g-50201975

Knorr Pane Harcı 900 g

Şeflerin 1 numaralı tercihi. Yumurtasız kullanım kolaylığı. Benmariye dayanıklıdır. Monosodyum Glutamat eklenmemiştir. Renklendirici içermez. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

900 G

Hazırlanışı

1 kg tavuk göğsünü fileto şeklinde kesiniz ve su ile hafifçe ıslatınız. 100 g Knorr Pane Harcı’na bulayınız ve hafifçe silkeleyiniz. Panelediğiniz tavukları altın sarısı renk alana kadar sıvı yağda pişiriniz. Sıcak servis ediniz. Pane harcını et, tavuk, peynir ve sebzelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fırın uygulamasına uygundur.

Koli İçi Adet

900 g x 6

Porsiyon

100 gram pane harcı ile 1 kg tavuk kaplanabilir

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayın.

Ürün Özellikleri

Şeflerin 1 numaralı tercihi*, Yumurtasız kullanım kolaylığı**, Benmariye dayanıklıdır. Monosodyum Glutamat eklenmemiştir. Renklendirici içermez. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur. *Şef Paneli, Mutfak Penetrasyon Takibi, TNS, Nisan-Mayıs Ölçümü 2014 ** Etler için geçerlidir.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Buğday, yumurta, kereviz. İz miktarda süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, badem, fındık ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

18 ay

İçindekiler

Galeta unu (buğday unu, tuz, tatlı kırmızı biber özütü, maya), buğday unu, iyotlu tuz, maltodekstrin, yumurta akı tozu, maya özütü, yumurta sarısı tozu, aroma vericiler (kereviz), asitlik düzenleyici (sitrik asit), limon suyu tozu, karabiber, bitkisel hurma yağı, kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, zerdeçal.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 580.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 140.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 3.00 g – g
  Doymuş Yağ 0.80 g – g
  Karbonhidrat 6.00 g – g
  Şeker 0.50 g – g
  Lif 0.3 g – g
  Protein 21.00 g – g
  Sodyum 0.32 g – g
TOP