knorr-sebzeli-cesni-750-g-50226262

Knorr Sebzeli Çeşni 750 g

Knorr Sebzeli Çeşni ile birçok yemeği kolayca lezzetlendirebilirsiniz. Mevsiminde toplanmış ve kurutulmuş sebzeler ile yemekleriniz dört mevsim aynı mükemmel lezzette. Mevsiminde toplanan sebzelerle hazırlanmıştır.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

Kutu

Hazırlanışı

Malzemeyi koyduktan sonra sebzeli çeşniyi ekleyiniz. 1 L su için 20 g çeşni yeterlidir. Tuz eklemeden önce yemeğinizin tadına mutlaka bakınız. Sebzeli çeşniyi yağda kavurmayınız.

Koli İçi Adet

750 g x 6

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Faydalar

Sebze, garnitür ve diğer yemeklerinizde yemeğe serperek kullanabilirsiniz. Zeytinyağlılar, sulu yemekler, etli/etsiz sebze yemeklerinde Knorr Sebzeli Çeşni ile yapabileceğiniz farklı reçeteler için www.ufs.com. Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Kereviz. İz miktarda buğday, süt ve süt ürünleri, yumurta, hardal, soya, çam fıstığı, fındık, badem ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

18 ay

İçindekiler

İyotlu tuz, aroma arttırıcılar (monosodyum glutamat, disodyum inosinat, disodyum guanilat), mısır nişastası, maltodekstrin, şeker, kurutulmuş ve kurutulmuş öğütülmüş sebzeler (%3,8) (kereviz, havuç, pırasa, domates), bitkisel hurma yağı, aroma vericiler (kereviz), kurutulmuş öğütülmüş soğan, kurutulmuş öğütülmüş sarımsak, nane, kurutulmuş öğütülmüş kırmızı biber, zerdeçal, kurutulmuş öğütülmüş yeşil biber, maydanoz, kurutulmuş öğütülmüş defne, karabiber özütü.
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 20.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 5.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 0.10 g – g
  Doymuş Yağ 0.030 g – g
  Karbonhidrat 0.70 g – g
  Şeker 0.20 g – g
  Lif 0.0 g – g
  Protein 0.20 g – g
  Sodyum 0.34 g – g

  8400kj/2000kcal

TOP