lipton-earl-grey-100-lue-bardak-poset-cay-50201565

Lipton Earl Grey 100’lü Bardak Poşet Çay

Nefis bergamot aromasıyla Türk damak tadına uygun, çok sevilen bir Lipton çeşididir. Poşet çayın, suya demini ve doğal rengini daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için en kaliteli çay yaprakları seçilerek ufak parçalar haline getirilir.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

2 G

Hazırlanışı

Önce Lipton poşet çayınızı bardağa koyun. Üzerine taze kaynamış içme suyu ekleyin. Poşeti suya 10-15 kez daldırıp çıkarın. İstediğiniz dem yoğunluğunu elde edene kadar bekleyin. Harika lezzet hemen hazır!

Koli İçi Adet

2 g x 100 x 6

Porsiyon

100 Adet

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Ürün Özellikleri

Süzen poşetlerimizde doğal ağaç lifleri kullanılmıştır. En az %55 oranında Yağmur Ormanları Birliği (Rainforest Alliance) sertifikalı sürdürülebilir çay içerir. Ev dışı tüketime özel olarak 4 taraftan koruma için özel ambalaja sahiptir. ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiştir.

Faydalar

Nefis bergamot aromasıyla Türk damak tadına uygun, çok sevilen bir Lipton çeşididir. Poşet çayın, suya demini ve doğal rengini daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için en kaliteli çay yaprakları seçilerek ufak parçalar haline getirilir. Bardak poşet çay, kullanıcının tercih ettiği dem miktarını ve burukluğu, kendi bardağında kolayca ayarlamasını sağlar. Her bir bardak için gereken dem miktarı, bir bardak poşet çaydan sağlandığından dolayı, maliyet kontrolü sağlar. Çay poşetinin ambalajını kişi kendi açtığı için hazırlık sürecinde, hijyeniktir. Demleme sürecinde sürekli kaynatmadan doğan ve kazan temizlemek için kullanılan enerji ve su kaybının önüne geçilmesini sağlar.

Raf Ömrü

24 ay

İçindekiler

Siyah çay, aroma verici (bergamot).
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 4.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 1.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) – g – g
  Doymuş Yağ – g – g
  Karbonhidrat 0.50 g – g
  Şeker – g – g
  Lif – g – g
  Protein 0.50 g – g
  Sodyum – g – g
TOP