sofrabasi-tavuk-suyu-bulyon-5-kg-50203665

Sofrabaşı Tavuk Suyu Bulyon 5 kg

Knorr’un üreticisinden Sofrabaşı Bulyon. Lezzetli yemekler için bütçe dostu yardımcınız.

Ürün Açıklaması

Paket Tipi

Kova

Hazırlanışı

1 litre suya 20 g toz bulyon ekleyiniz. Karıştırınız ve 5 dakika pişiriniz. Kaynayan suya atmayınız. Yemeğinizin tadını kontrol edip tuz ekleyiniz.

Koli İçi Adet

5 kg x 2

Porsiyon

Yaklaşık 250 Litre Tavuk suyu

Saklama Koşulları

Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Ürün Özellikleri

Knorr’un üreticisinden. Knorr Güvencesiyle. Benmariye dayanıklıdır. Koruyucu içermez. Geleneksel yönteme göre, gaz ve su kullanımını %95 azaltır.*

Faydalar

Tencere tava yemeklerinin yanı sıra, fırın yemekleri, çorba, garnitür, soslar ve marinasyon işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katar. Tasarruflu olmasının yanı sıra Knorr kalitesiyle hazırlandığından lezzetten de ödün vermez. Mutfakta standardizasyon ve hijyen sağlar. Geleneksel yönteme göre gıda güvenliği riskini azaltır. Dilediğiniz kadar et/tavuk suyu her an mutfağınızda.

Alerjen Bilgisi

Ürünün içerdiği alerjenler: Kereviz İz miktarda buğday, yumurta, süt ve süt ürünleri, hardal, soya, çam fıstığı, fındık, badem ve susam içerebilir.

Raf Ömrü

15 ay

İçindekiler

İyotlu tuz, aroma arttırıcılar (monosodyum glutamat, disodyum inosinat, disodyum guanilat), mısır nişastası, maltodekstrin, şeker, aroma vericiler (kereviz), tavuk yağı, maya özütü, zerdeçal, kurutulmuş öğütülmüş defne, kurutulmuş öğütülmüş tavuk eti (% 0,01).
 • Besin Değerleri

  Enerji ve Besin Ögeleri 100 g 100 ml
  Enerji kJ 720.00 kJ – kJ
  Enerji kcal 170.00 kcal – kcal
  Yağ (toplam) 4.00 g – g
  Doymuş Yağ 0.50 g – g
  Karbonhidrat 30.00 g – g
  Şeker 0.10 g – g
  Lif 0.0 g – g
  Protein 2.50 g – g
  Sodyum 0.23 g – g

  8400kj/2000kcal

TOP